АЛБАН ТУШААЛТАН, УТАС

Албан хаагчдын нэрс

Албан тушаал

Утасны дугаар

1

П.Ганзориг

Хэлтсийн даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

9907-5927

2

Б.Мөнгөнзул

Хяналтын улсын байцаагч

9918-8289

3

Б.Өлзийням

Иргэний улсын бүртгэлийн тасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгч

8806-0221

4

Д.Насанбуян

Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч

9111-3213

5

Б.Дуламсүрэн

Иргэний улсын бүргэлийн тасгийн Улсын бүртгэгч

9938-8379

6

С.Отгон-Өлзий

Иргэний улсын бүргэлийн тасгийн Улсын бүртгэгч

9938-0884

7

С.Тэмүжин

Иргэний улсын бүргэлийн тасгийн Улсын бүртгэгч

9963-4666

8

Б.Мөнхжаргал

Иргэний улсын бүргэлийн тасгийн Улсын бүртгэгч

9938-4899

9

Б.Мөнхзул

Мөрөн   сумын Улсын бүртгэгч

9918-8969

10

Б.Батжаргал

Мөрөн   сумын Улсын бүртгэгч

9524-8008

11

Д.Чимэдцогзол

ЭХЭБ-ийн тасгийн дарга, улсын ахлах бүртгэгчийн албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

9203-4828

12

Б.Цэнд-Аюуш

ЭХЭУБ-ийн тасгийн Улсын бүртгэгч

9916-2497

13

Ө.Батнасан

ЭХЭУБ-ийн тасгийн Улсын бүртгэгчийн албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

9950-4004

14

Ч.Ганчимэг

ЭХЭУБ-ийн тасгийн Улсын бүртгэгч

8008-1076

15

Б.Мөнхдэлгэр

Ахлах нягтлан бодогч

9990-8801

16

Э.Ариунаа

Бичиг хэргийн ажилтан

9938-4447

17

Э.Нарантуяа

Мэдээлэл технологийн ажилтан

9901-7202

18

Д.Пүрэвсүрэн

Эд хөрөнгийн баримтын архивч

9111-4857

19

Б.Оюунцэрэн

Иргэний баримтын архивч

9190-7080

20

Т.Лхагвадорж

Нярав, угтах үйлчилгээний ажилтан

9938-5554

21

Б.Дуламсүрэн

Гэрээт

9950-7249

22

Ж.Зоригтбаатар

Гэрээт

8006-0159

23

Р.Төмөрбаатар

Гэрээт

9511-1650

24

О.Болор-Эрдэнэ

Гэрээт

9936-6068

25

Б.Болормаа

Алаг-Эрдэнэ сумын Улсын бүртгэгч

9938-6185

26

А.Батцэнгэл

Арбулаг сумын Улсын бүртгэгч

9950-7936

27

М.Одхүү

Баянзүрх сумын Улсын бүртгэгч

9517-5717

28

Б.Батмягмар

Бүрэнтогтох сумын Улсын бүртгэгч

9501-4014

29

П.Даваадулам

Галт  сумын Улсын бүртгэгч

9595-3009

30

Ө.Түвшинсайхан

Жаргалант  сумын Улсын бүртгэгч

9950-3710

31

П.Отгонбаяр

Их-Уул сумын Улсын бүртгэгч

9595-7006

32

Ц.Тогтох

Рашаант сумын Улсын бүртгэгч

9976-9255

33

П.Оргилсайхан

Рэнчинлхүмбэ сумын Улсын бүртгэгч

8018-6018

34

М.Номиндарь

Тариалан   сумын Улсын бүртгэгч

8806-8262

35

Б.Бат-Эрдэнэ

Тосонцэнгэл   сумын Улсын бүртгэгч

9595-8005

36

Д.Пүрэвдорж

Төмөрбулаг   сумын Улсын бүртгэгч

9595-4006

37

Н.Дандар

Түнэл   сумын Улсын бүртгэгч

8663-8338

38

Т.Энхбаяр

Улаан-Уул  сумын Улсын бүртгэгч

9980-3205

39

М.Даваахүү

Хатгал  тосгоны Улсын бүртгэгч

9918-7883

40

Р.Нэргүй

Ханх   сумын Улсын бүртгэгч

8808-0140

41

Б.Долгорсүрэн

Цагаан-Үүр  сумын Улсын бүртгэгч

9989-7197

42

Д.Ичинхорлоо

Цагаан-Уул  сумын Улсын бүртгэгч

9595-3005

43

М.Цэцгээ

Цагааннуур  сумын Улсын бүртгэгч

9938-9694

44

Д.Дэлгэрмөрөн

Цэцэрлэг   сумын Улсын бүртгэгч

9960-9829

45

Т.Доньдмаа

Чандмань-Өндөр  сумын Улсын бүртгэгч

9941-9936

46

Б.Бямбажав

Шинэ-Идэр  сумын Улсын бүртгэгч

9903-4609

47

С.Дэлгэрмөрөн

Эрдэнэбулган  сумын Улсын бүртгэгч

8084-9009

ШИНЭ МЭДЭЭ